Soğuk sıkım yağlar vücudumuzun antioksidan özelliğini destekleyen en güçlü yağ türlerindendir. Bu yağların hazırlanma aşaması ve içeriğindeki bitki özlerinin tazeliği en önemli noktalarıdır.

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Ata Yağı

275,00
Eğer doğal içerikleri kullanmayı seviyorsanız, ata yağının faydalarını mutlaka keşfetmelisiniz. Hem burun tıkanıklığı hem de boğaz ağrısı gibi problemler  için son derece yararlı olan ata yağı, geniz akıntısıyla ilgili problemlerin odağındaki içeriklerinde.Ata yağının faydaları nelerdir?

Hemoroid Krem Yağı

125,00
Hemoroid krem yağı, hemoroid adı verilen bir sağlık sorununun tedavisinde kullanılan bir üründür. Hemoroid, anüs veya rektum bölgesindeki damarların şişmesi veya iltihaplanması sonucunda oluşan bir durumdur. Bu durum, kabızlık, uzun süreli oturma, aşırı zorlanma veya hamilelik gibi faktörlerden kaynaklanabilir.

Kabak Çekirdeği Yağı

200,00
Kabak çekirdeği yağı, kabak çekirdeklerinin soğuk pres veya solvent ekstraksiyon yöntemleriyle elde edilen bir bitkisel yağdır. Kabak çekirdeği, besleyici özellikleriyle bilinen bir gıda maddesidir ve kabak çekirdeği yağı da benzer şekilde sağlık faydaları sunar.